Nadcházející pořad bohoslužeb

Den Liturgická slavnost Hodina Bohoslužba
NE
28. 4.
5. NEDĚLE VELIKONOČNÍ 07:30 Bílovice: Za Vlastu Zapletalovu, sourozence, rodiče a duše v očistci, a za živou a †rodinu
09:00 Žižkov: Za Františka Junga, dvoje rodiče, živou a zemřelou rodinu, duše v očistci.
10:30 Bílovice: Za Ignáce a Marii Blahovy, dceru Marii, živou a zemřelou rodinu a duše v očistci.
14:00 Bílovice: prosba za úrodu - procesí
PO
29. 4.
svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy 17:30 Bílovice: ( volná intence )
ÚT
30. 4.
sv. Zikmunda, mučedníka 15:00 Velké Bílovice - hřbitovní kaple: pohřeb pana Jaroslava Tihlaříka
ST
1. 5.
sv. Josefa dělníka 07:30 Bílovice: za Marii Tvrzníkovu k nedožitým 83 letým narozeninám
17:00 Bílovice: májová pobožnost
ČT
2. 5.
památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve 17:30 Bílovice: ( volná intence )

3. 5.
svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů 16:30 Žižkov: Za zemřelého Františka Blatu, manželku, dceru, zetě, sourozence, živou a zemřelou rodinu.
17:30 Bílovice: Za Marii Zapletalovou, manžela, živou i † rodinu a duše v očistci
SO
4. 5.
sobota 5. velikonočního týdne 07:15 Bílovice: ( volná intence )
17:30 Zaječí: Za třídní učitelku Bezděkovou a spolužáků keramik třídy C
NE
5. 5.
6. NEDĚLE VELIKONOČNÍ 07:30 Bílovice: Za Jarmilu Šindelářovou, rodiče a a za živou a †rodinu a duše v očistci
09:00 Žižkov: Za Pavla a Boženu Buzrlovi, 2 vnuky, živou i zemřelou rodinu a duše v očistci.
10:30 Bílovice: za biřmovance
17:00 Bílovice: májová pobožnost

Příležitostná oznámení v neděli 28. dubna 2024:

Vážení farníci,
     rád bych poděkoval Vám všem, kteří se jako donátoři podílíte prostřednictvím fondu Puls na materiální podpoře kněží a života Vaší farnosti.  Také díky Vaší podpoře bylo možné po čtyřech letech částečně valorizovat mzdy kněží naší diecéze.
     Společně jsme v posledních letech překonali náročné období covidové pandemie, energetické krize i nárůst inflace. Pevně věřím, že doba kterou prožíváme, by mohla být dobrou příležitostí k růstu naší velké rodiny malých dárců.
     Proto Vás zvu, abyste se připojili k akci „Teď by to šlo!“
     Přidejte se k více než 8 500 donátorům naší diecéze a svým darem podpořte kněze, a zároveň svoji farnost, která získá bonus za každého nového donátora.
     Děkuji všem donátorům, kteří již zareagovali na postní výzvu a podle svých možností navýšili svůj pravidelný dar, a také bych chtěl povzbudit ty, kteří tuto možnost zvažují.
     Pokud vnímáte, že „teď by to šlo“ registrujte se na www.donator.cz  nebo prostřednictvím kontaktních osob ve Vaší farnosti.

S vděčností za Vaši velkorysost a s požehnáním

Pavel Kafka, správce fondu PULS

Manželské ohlášky

Filip Riess z Velkých Bílovic a Denisa Grofová z Velkých Bílovic si dne 27. 4. 2024 ve 12.00 hodin ve Velkých Bílovicích udělí svátostné manželství. Pokud je někomu známa nějaká překážka tohoto zamýšleného manželství, je povinen ji oznámit duchovnímu správci.

Jsme zváni na benefiční duchovní koncert Vox Vini v sobotu 4. 5. od 18.30 hod. Podrobnosti viz plakátek na nástěnce.